O NÁS

Firma VMS projekt s.r.o. byla založena v roce 2005 jako pokračování bývalého sdružení „VMS projekt“ společníků p. Vladimíra Matějky a Ing. Václava Steinhaizla. Od roku 1995 má společnost sídlo ve vlastním ateliéru realizovaném v půdní vestavbě v Praze 10 Vršovicích.

Od roku 2005 se firma neustále rozvíjí a to jak v počtu zaměstnanců, materiálně – technickém vybavení firmy, tak i v ročním objemu zakázek a obratu firmy. V současné době firma zaměstnává 20 osob a další osoby resp. projekční firmy s námi úzce spolupracují jako subdodavatelé profesí.

Za svou historii realizovala stovky větších projektů po celé České republice a v posledních čtyř letech vykazuje strmý nárůst zakázek i výše hrubého obratu. Projektová kancelář VMS projekt s.r.o. je úspěšná a spolehlivá společnost na českém trhu.

Projektová kancelář VMS projekt s.r.o. spolupracuje s významnými architektonickými studii a zároveň poskytuje vlastní architektonická řešení. V jedné společnosti tak realizujete celý proces od architektonického návrhu stavby, přes vypracování příslušné dokumentace (pro územní rozhodnutí, stavební povolení, ohlášení, dokumentaci pro výběr zhotovitele), až po finální realizační projektovou dokumentaci.

Dále spolupracujeme v rámci kooperace jako subdodavatel části projektové dokumentace s významnými projektovými ústavy – Pragoprojekt a.s., Metroprojekt a.s. apod.

Naše společnost je zhotovitelem projektové dokumentace různých stupňů pro stavební firmy – Unistav a.s., Metrostav a.s., Hochtief a.s., Syner s.r.o.

Portfolio firmy:

– stavby občanské vybavenosti (školy, školky, hotely, administrativní budovy, restaurace, domovy důchodců, wellness)

– stavby průmyslové výrobní haly, skladové a montážní haly

– obytné budovy ( bytové domy, komplexy rodinných domů a solitérních rodinných domů).

Firma má uzavřeno pojištění odpovědnosti za škodu (ČSOB pojišťovna – pojistná smlouva č. BR –8032053418 – 10 mil. Kč).